Tõnis Palts

Jälgi postitusi Facebookis

29. november 2005

Kus elavad kurjad inimesed.

Ikka Õhtulehes.

Res Publica teatas, et hakatakse üle vaatama programmi. Loomulik tegevus. Ikka on vaja natukene korrigeerida. Eriti opositsioonis olles. Kui rohkem aega. Valitsuses on saadud kogemusi. Programm on noor. Mis salata, ka kiiresti kirjutatud ja vastuvõetud erakonna asutamise staadiumis. Imelik oleks, kui seda korrigeerida ei püütaks. Mitte keegi ei ole kirjutanud, et muudetakse kardinaalselt suunda. Aga just nii tahtsid seda välja lugeda Õhtulehe toimetuse kuritädid rünnates RP-d oma väikese nupukesega.

Süüdistus, et RP-l ei ole nägu on alusetu. Nn näoga erakonnad võitlevad ühe või kahe asja eest. Loomulikult on nii kerge jätta jälge. Kui murul astuda beibe kõrgete kontsadega kingadega, siis jääb ikka sügav jälg pinnasesse. Samal ajal kui rahulikult maamehe saabastega pikkade sammudega astuda, siis jälge maha ei jää.

Iseasi, kumb annab Eestile rohkem. Kas end müüv beibe või tõsine arukas maamees. Reformierakond on võidelnud tulumaksu vähendamise eest ja emapalga eest. Keskerakond pensionide eest. Õiged asjad, mida ka mina toetan. Samal ajal ei hakka ma Teile meelde tuletama, mida mul oleks öelda nende kahe erakonna „pornograafilise koostöö” kohta linnas, mille jälgedesse ma sattusin ja millest on ka varem juttu olnud. Küsimus on, kas need üksikud beibe vidinad on suutnud kompenseerida seda kahju, mis on need beibed korruptiivsete tehingute kaudu prostituutidena Eestile tekitanud.

Kahjuks on ka RP-s inimesi, kes on selle näo otsimise hüsteeriaga kaasa läinud.

Res Publical on nägu olemas. Kui Õhtulehe pahatahtlikud ajakirjanikud sellest aru ei taha saada siis nad lihtsalt on rumalad moe vooluga kaasa minejad moenarrid. Moe voolu nimi on „Res Publica kottimine”.

Res Publica võitleb ausa ja eetilise ühiskonna eest. Terve mõistusega Eesti tuleviku eest. Me toetame liberaalset majanduspoliitikat ja konservatiivseid kristlikke väärtusi inimeste vahelistes suhetes.

See ongi meie nägu. Valge erakonna nägu.

P.S. Kõik nn meediaspetsid on mind hoiatanud – ära nori ajakirjandusega. Noh, eks me
siis näe millal tulemused käes.