Tõnis Palts

Jälgi postitusi Facebookis

8. juuli 2005

Res Publica kristiinekad Paltsuga rahul

Res Publica Tallinna piirkonna Kristiine osakond otsustas eile, 7. juulil toetada sügisestel valimistel Tõnis Paltsu kandidatuuri Tallinna linnapea kohale.

Tallinna linnapea Tõnis Paltsuga kohtumisel RP Kristiine osakonna liikmetega arutati linnavalitsuse saavutusi ja tulevikuplaane. Linnapea andis ülevaate linnavalitsuse tööst, koalitsioonileppe täitmisest ning edasisest tegevusest. Leiti, et vaatamata lühikesele võimulolekule on Res Publica saavutanud enamuse eesmärkidest, mis võimule tulekul endale seati ning ülejäänu jõutakse ellu viia sügiseks.

Kristiine osakonna liikmed kiitsid Tõnis Paltsu tegevuse linnavalitsuse juhina heaks ning lubasid jätkuvalt toetada tema tegevust linnapeana.

Kristiine osakonna esimehe Andreas Kaju sõnul tunnustavad osakonna liikmed oma linnapea tegevust ning esitavad Tõnis Paltsu sügisestel valimistel Res Publica linnapeakandidaadiks.

Tõnis Palts keskendub oma valimisprogrammis Tallinna konkurentsivõimele pikemas perspektiivis. “Minu visioon Tallinna edukast tulevikust on Talentide linn. See tähendab, et linn peab looma tingimused, et siin tahaks elada ja töötada võimalikult palju loomingulisi ja andekaid inimesi.

Konkreetsetes tegudes väljendatuna tähendab see, et linn peab juba täna arendama haridust, remontima koolimajad, investeerima teedesse ja kommunikatsioonidesse ning tagama turvalise ning erinevate kultuuride suhtes salliva linnakeskkonna.”