Tõnis Palts

Jälgi postitusi Facebookis

27. juuli 2005

SL Õhtuleht demagoogitseb

Tänane SL Õhtuleht kirjutab Tallinna arengufoorumi korraldamisest ja ütleb, et “Aasta tagasi kritiseeris Palts Savisaart samasuguse käitumise eest”.

Olgem korrektsed: kritiseerisin möödunud aastal asjaolu, et konverentsi sildi all jooksid telekanalites reklaamid, kus peategelaseks nutikate koreograafide näpunäidete järgi esinev Savisaar. Tagan, et sel aastal konverentsi tutvustamisel reklaamitakse linna raha eest konverentsi, mitte mind. Konverentsi enda vastu polnud mul midagi – mind valiti mõned päevad enne suurejoonelist üritust linnapeaks, aga ma ei jätnud seda ära ja üritusel pidas kõne ka mitteenamlinnapea Savisaar.
Mis muud puudutab, siis ürituse korraldaja väljavalimisega tegeles  linnaplaneerimise amet, kes korraldas konkursi ja valis välja firma, kes eelmisel korral sellega kenasti hakkama sai. Äkki peaksin andma neile korralduse eemaldada kõigilt konkurssidelt kõik ettevõtted, kus töötab mõni Res Publica liige või valija (neid on 125 000!) ja anda riigihankemenetluses täiendavalt miinuspunkte kõigile neile ettevõtetele, mille töötajatel on sugulasi Saaremaal ja kellel on kodus üle viie lapse.