Tõnis Palts

Jälgi postitusi Facebookis

7. oktoober 2005

Teile helistab Tõnis Palts!

Paljud tallinlased on viimasel ajal saanud minult telefonikõne. Täpsemalt, mu oma salvestatud häälsõnumi, milles räägin murest Tallinna tuleviku pärast. Ja rõhutan, et kui tallinlased soovivad minu linnavalitsuse poolt sisse viidud ausa ja linlaste huvidest lähtuva linnavalitsemise jätkumist, tuleks anda oma hääl minu meeskonna kandidaadi poolt.

Sest linnapead meil ju otse valida ei saa, küll aga valivad linnapea volikogusse sisse saanud kandidaadid. Soovitan igas linnaosas ka konkreetset inimest. Õismäel, Veskimetsas, Kakumäel ja Astangul näiteks soovitan hääletada Kaupo Reede poolt. Kes lisaks sellele, et on väga tugev linnamajanduse spetsialist, on aus ja südametunnistusega inimene. Suudab ja tahab palju tööd teha. Ning julgeb oma tegude eest vastutada.

Olen alati pooldanud innovatiivseid, loomingulisi ja uue tehnoloogia võimalusi ära kasutavaid lahendusi. Nii linnajuhtimises kui poliitikuteel. Olen tihti oma kampaaniates esimesena katsetanud uudseid suhtluskanaleid, mille peale teised pole tulnud. Kuid mille sarnased on pärast ka teised erakonnad kasutusele võtnud. Näiteks SMS- või internetikampaaniad.

Salvestatud sõnumiga helistamise idee sain aga Bill Clintoni kunagisest edukast kampaaniast. Presidendil polnud küll päris täpselt seesama lahendus, aga sarnane. Usun, et see on efektiivne suhtlusviis. Inimene kuuleb mu sõnumit, mida ei vahenda palgaline telefonineiu või elukutseline kiidukõneleja. Ütlen ise, nagu asi on. Ilustamata. Ja kui inimene soovib midagi lisaks küsida, siis olen kohe valmis kõigile küsimustele vastama. Saatke ainult e-mail. Või kirjutage oma küsimus mu kodulehele.