Tõnis Palts

Jälgi postitusi Facebookis

23. aprill 2005

Tere tulemast uuenenud koduleheküljele!

Kõigepealt tervitan kodulehekülje esmakordseid külastajaid. Vanadele tuttavatele ütlen tere tulemast tagasi, sest pilt on palju muutunud.

Vaadates bloggerite võidukäiku nii meedias kui poliitikas, hakkasin meenutama oma kirjutisi. Arhiivikataloogidesse on kogunenud päris palju ja erinevatele kanalitele kirjutatud tekste. Igal nädalal lisandub märkimisväärne kogus kirju, kommentaare, intervjuusid. Taipasin, et seegi materjal on omamoodi ajaveeb. Suur tänu Peeter Marvetile, neljapäeval temaga maha peetud pikema vestluse lõpuks jõudsin järeldusele, et võib need tekstid avalikuks kasutamiseks anda küll. Siin need on. Kommentaare võib postitada nii artikli alla foorumisse kui saata mulle isiklikult e-maili teel. Ootan huviga igasugust tagasisidet.

Muide, Marveti kodulehel www.tehnokratt.net on algatatud diskussioon ka Tallinna linna kodulehekülje ümberkujundamise teemadel. Kuna www.tallinn.ee on pälvinud päris palju kõhedust tekitavat kriitikat, kutsusin linnavalitsusse arvamust avaldama prominentse seltskonna eesti IT-asjatundjaid. Loodan, et seal alguse saanud arutelust kasvavad reaalsed soovitused pealinna kodulehe paremaks muutmiseks. Miks ei võiks tublil e-riigil olla ka Euroopa parim netipealinn? Nii et kellel selles küsimuses oma seisukoht välja öelda on, saab seda teha kas tehnokrati ajaveebis või siis siinsamas foorumis (Palts vastab -> Palts küsib nõu ).