Tõnis Palts

Jälgi postitusi Facebookis

4. oktoober 2005

Valge linnavõim on võimalik!

Viimased Tallinna arvamusuuringud näitavad juba praegu, et valge (loe: aus, mitteräpane) linnavalitsus on võimalik. Aus ja avalikke huve esindav Res Publica ning rahvuslike väärtuste eest seisev Isamaaliit koguvad uuringutulemuste järgi koalitsiooniläbirääkimiste alustamiseks piisava toetuse. Kaasates kolmandaks partneriks Reformierakonna, olekski võimalik kokku panna valge-kollane koalitsioon. Ausas meeskonnas oleks ka Reformil lihtsam mitmesugustele kiusatustele vastu panna ning linlaste huvide kaitsmisele ja pealinna elu edendamisele keskenduda.

90 % ulatuses langevad kokku ka nimetatud erakondade Tallinna tegevuskavad. See muudaks lubaduste rahalise katte väga reaalseks. Saaks tänavaid – ristmikke remontida, koole ehitada ning lapsi toetada. Mõistlike asjade tegemiseks jätkuks raha, kuna praegu keskerakondlikule munitsipaalehitusele suunatavad summad jääksid vabaks.

Selline valge-kollane koalitsioon olekski Tallinna tuleviku seisukohalt parim. Tallinlaste huve silmas pidades ka ainuvõimalik. Selline võimalikult hele-kollane koalitsioon. Päikseline.